ładowanie

iKorektor Pro

iKorektor Pro to usługa dostępu do pełnej wersji iKorektora – narzędzia do automatycznej korekty tekstu online. W zależności od indywidualnych potrzeb, dostępne są pakiety okresowe dające możliwość nieograniczonego korzystania w określonym czasie, jak również pakiety pojedynczych sprawdzeń – dla osób, które sporadycznie potrzebują przekroczyć darmowe limity.
Sprawdź, jakie korzyści daje Ci aktywacja pakietu iKorektor Pro:

iKorektor iKorektor Pro
Pełna dostępność stale powiększanej bazy tysięcy reguł sprawdzania pisowni
Automatyczna korekta większości błędów językowych
Ochrona prywatności treści Nie gromadzimy sprawdzanych tekstów. Dane przesyłane są w sposób poufny (certyfikat SSL).
Własne reguły autokorekty bez limitu Funkcja dostępna w dodatku do przeglądarki. Do 10 reguł
Powiększony limit znaków w sprawdzeniu 5 tys. znaków 20 tys. znaków
Brak limitów sprawdzeń 10 tys. znaków na dzień,
5 sprawdzeń na dzień
W pakiecie sprawdzeń
obowiązuje limit korekt
Brak przerw czasowych 1 minuta co 5 sprawdzeń
Brak stopki „Sprawdzono z...” Dodawana w co 3 sprawdzeniu
Brak reklam

Uwagi
  1. Zaraz po zakupie automatycznie wyślemy kod do aktywacji usługi na Twój adres e-mail (instrukcja aktywacji).
  2. Ważność pakietu okresowego przypisanego do danego kodu liczona jest od momentu aktywacji (pierwszego użycia), a nie od chwili zakupu.
  3. W pakiecie sprawdzeń każda korekta z wprowadzonym kodem wykorzystuje przypisane sprawdzenia – zalecane używanie tylko w razie chęci przekroczenia darmowych limitów. Ten rodzaj pakietu nie ma odgórnie ustalonego terminu ważności.
  4. Nieużyty kod aktywacyjny ważny jest bezterminowo (można go wykorzystać w dowolnym czasie). Kod jest wielokrotnego użytku – jeśli nie włączono opcji zapamiętania w przeglądarce, można go wprowadzać przy każdej wizycie, o ile pakiet jest aktywny.
  5. Usługa nie ma charakteru subskrypcyjnego (po zakończeniu nie odnawia się automatycznie na kolejny okres). W przypadku chęci kontynuacji, prosimy o zakup nowego pakietu.
  6. Dany pakiet może zostać użyty na maksymalnie dwóch różnych urządzeniach / przeglądarkach w danym dniu. Jeśli potrzebujesz pakietu na wiele stanowisk, skontaktuj się w celu otrzymania indywidualnej oferty.

Paynow


Aktywacja usługi

Aktywacja w panelu korekty

Przejdź do panelu i uzupełnij pole z tekstem do korekty. Następnie kliknij „Ustawienia” (pierwszy szary przycisk od lewej) – bezpośrednio poniżej powinna ukazać się sekcja ustawień. Wprowadź swój kod aktywacyjny w odpowiednie pole i wciśnij enter lub kliknij „Autokorekta”. Jeśli wszystko przebiegło prawidłowo, pakiet został aktywowany i korzystasz z iKorektora Pro.

Aktywacja w dodatku do przeglądarki

Wprowadź kod aktywacyjny w pierwszym polu ustawień dodatku i kliknij ⊕ obok lub wciśnij enter:

Problemy z aktywacją

Standardowo e-mail z kodem powinien nadejść w ciągu maksymalnie kilku minut od zakupu. Jeśli jednak tak się nie stało, przyczyny mogą być następujące: Jeśli kod aktywacyjny dotarł, ale nie działa, spróbuj użyć innej przeglądarki. W razie jakichkolwiek problemów możesz szybko je rozwiązać, kontaktując się z nami.